Luštěnice - Řepín 0:0 - I.B třída (2010/11)

31.10.2010 22:23

Řepín neporušil tradici ani v Luštěnicích

Luštěnice – Pošesté v letošní sezoně vyjeli fotbalisté Řepína na hřiště soupeře a pošesté se vraceli s nerozhodným výsledkem. Unikátní série měla poslední pokračování v Luštěnicích, kde hosté bez několika hráčů základní sestavy uhráli bezbrankovou remízu.

Domácí se sice pohybují ve spodních patrech tabulky, ale v posledních třech kolech získali sedm bodů. Samotný zápas se odehrál v naprosto přátelské atmosféře, kdy rozhodčí nemusel ani jednou tasit kartu.

Hrálo se převážně mezi šestnáctkami bez větších šancí na obou stranách. Zápas tak skončil bezbrankovou remízou, se kterou jsou zřejmě spokojena obě mužstva.

Řepín si tak nadále udržel vedoucí příčku, když v soutěži ještě ani jednou neprohrál. „V kombinované sestavě se nám opět podařilo na hřišti soupeře neinkasovat, ale na druhé straně jsme nedali ani gól. Vzhledem k absencím v sestavě jsme před zápasem bod brali, takže jsme spokojeni,“ dodal po zápase sekretář Řepína Jaroslav Urbánek.

Luštěnice - Řepín 0:0
Rozhodčí: Hurych. Hráno bez karet. Diváci: 80. Řepín: L. Štrupl – Vocásek – Škoda, Horník, Kinzl – Paloušek, Brejša, Salač, Werner – Dvořák, Černý (88. Goldstein).

zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/repin-neporusil-tradici-ani-v-lustenicich20101031.html