Lužec – Řepín 3:1 (2:0) - I.B třída (2009/10)

19.10.2009 14:52

Lužec podruhé v sezoně za tři body

Lužec -V nervózním derby I. B třídy mezi Lužcem a Řepínem vybojovali domácí na těžkém terénu důležité tři body a rozšířili tak svou dosud chudou bodovou bilanci.

Domácí šli do vedení brankou Martina Tauchmana z penalty po zákroku na Hrdlíka. Ten ale musel pro zranění vystřídat. Ještě do poločasu se Lužci podařilo zvýšit po hlavičce Merty z malého vápna. Ve druhé části vykřesal naději hostů kontaktním gólem Štrupl. V závěru utkání ale pečetil domácí výhru svým druhým gólem Merta, i když podle hostů z ofsajdu.

„Do zápasu jsme šli s jediným cílem – vyhrát. Kluci bojovali, jezdili po zadku a zaslouženě si šli pro tři body,“ řekl po zápase domácí kouč Miroslav Štěpánek, který se na čtvrtý pokus u týmu dočkal prvních bodů.

Vzhledem k chatrnému bodovému zisku domácích hosté předem věděli, že je v Lužci nečeká vůbec jednoduchý zápas. „To se také potvrdilo. Domácí si prostě další bodovou ztrátu nemohli dovolit a šli si pro vítězství hned od začátku. I když si o penaltě i brance na tři jedna myslíme své my i nezaujetí diváci, body nevezeme. Teď musíme naplno bodovat doma, abychom si udrželi stále mírný odstup od mužstev z úplného dna tabulky,“ poznamenal sekretář Řepína Jaroslav Urbánek.

Lužec – Řepín 3:1 (2:0)
Branky: Merta 2, M. Tauchman z PK - Štrupl. Rozhodčí: Švejda. ŽK: 2:2. Lužec: Prislupský – Šára, D. Tauchman, Rybář, Stejskal (82. Levý) – Uher, M. Tauchman, M. Kučaba, J. Kučaba – Merta, Hrdlík (30. Wolf). Řepín: Peřestý – Slepička (68. Vortel), Ondráček, Bláha, Šplíchal – Paloušek, Jurčovský, Prejza, Brejša (76. Salač) – Dvořák, Štrupl.

zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/luzec-podruhe-v-sezone-za-tri-body20091019.html?reakce=iq&iq=