Lysá - Řepín 0:0 - I.B třída (2007/08)

20.04.2008 16:09
Lysá nad Labem / Ani ve čtvrtém zápase na jaře fotbalisté Řepína nevyhráli. Na hřiště Lysé nad Labem, souseda v tabulce, hráli v dalším pokračování I. B třídy skupiny B bez branek (doplněno o vyjádření trenéra Řepína Kalkanta).

Střelci obou týmů si vzali dovolenou. Domácí měli mírně navrch, měli více brankových příležitostí, ale branku nedali. Teda dali, ale tu jim šest minut před koncem rozhodčí neuznal. „Ale byl to jasný gól. Míč byl už půl metru za brankou čárou,“ zlobil se na rozhodčího domácí lodivod František Hovorka. Střelu Zítky vykopl hostující hráč a rozhodčí nechal pokračovat ve hře. Oproti prvním třem zápasům Lysá, na jaře rovněž čekají na výhru, zlepšila herní projev, ale nebylo jí to nic platné. Hosty několikrát podržel dobře chytající brankář Peřestý.

„Lysé se v úvodu jara moc nedařilo, navíc příští kolo hraje v Zeleneči, proto chtěla v utkání s námi bodovat. Od začátku nás domácí až neskutečně přitlačili. Hráli skutečně dobře, byli jsme pod hrozným tlakem. Jen díky dobré obraně a skvělému brankáři Peřestému jsme uhájili remízu. Moc šancí jsme neměli. Prakticky jen dvě, ze kterých jsme ale paradoxně mohli skórovat a nakonec i s velkým štěstím vyhrát. Ale remíza je vzhledem k vývoji utkání určitě spravedlivější,“ prozradil hostující trenér Petr Kalkant.

Lysá – Řepín 0:0

Rozhodčí: Laštovička. ŽK: 1:4. Diváků: 80. Řepín: Peřestý – Štěpánek - Kraus, Slepička, Kinzl – Kratochvíl (70. Salač), Burant, Prejza, Bláha (85. Vaněček) – Kohout, Štrupl.