Mělník – Řepín 1:1 (0:0) I.B třída (2010/11)

15.05.2011 22:57

Řepín přišel na Podolí o vedení v soutěži

Sedmý Mělník v okresním derby remizoval s dosavadním lídrem soutěže Řepínem 1:1. V prvním poločase propásl Mělník velkou šanci v podobě pokutového kopu. Střelu Veltruského z penaltového puntíku ale hostující Štrupl chytil.
Góly byly k vidění až po obrátce a oba stály za to. Čtvrt hodiny před koncem se Hakl uvolnil přes tři hráče, krásně našel ve vápně Jiskru, a ten z voleje prostřelil hostujícího gólmana. Domácí radost ale měla pouze jepičí život. O sedm minut později se z hranice velkého vápna trefil přesně k tyči hostující Novák.

„Podali jsme výborný výkon, možná nejlepší na našem hřišti v této sezoně. Kluci bojovali na krev. Musím pochválit gólmana Doubravu, který nás podržel. Měli jsme krůček k vítězství, ale ani náš výborný výkon na soupeře nestačil. Ale bod proti tak silnému soupeři bereme,“ řekl po utkání trenér Mělníka Petr Kalkant.

„Jsem rád, že jsme opět prodloužili naši sérii zápasů bez prohry. V prvním poločase si troufnu říct, že jsme měli víc ze hry. Měli jsme několik šancí, domácí jen jednu z penalty, kterou neproměnili. Ve druhém poločase už naše převaha taková nebyla. U domácích podal výborný výkon jejich gólman, který naše útočníky vychytal. Jsem rád, že se nám podařilo vyrovnat, což prokazuje naši sílu. Bod ale bereme,“ dodal sekretář Řepína Jaroslav Urbánek.

Mělník – Řepín 1:1 (0:0)
Branky: 75. Jiskra – 82. Novák. Rozhodčí: Bartůšek. ŽK: 3:1. Diváci: 100. FC Mělník: Doubrava – Zejda – Malinský, Veltruský, Škrabal – Koš – Antonín, Veselý, Žaba, Kasal (65. Hakl) – Jiskra. Řepín: L. Štrupl – Slepička, Horník, Vaněček, Kinzl – Paloušek, Kratochvíl (68. Salač), Novák, Černý (35. Prejza) – Z. Štrupl, Dvořák.

zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/i-b-trida-repin-prisel-na-podoli-o-vedeni-v-soutez.html