Proti silnému soupeři se neprosadili

18.02.2008 14:54

Řepín / Vdalší přípravě fotbalisté Řepína poznali sílu Bakova hrajícího otřídu výš (1:3). Soupeř se představil ve velmi dobrém světle a snaživému nováčkovi B třídy nasázel do přestávky třigóly.

Řepínská obranná hráz odolávala téměř půl hodiny. Po dlouhém výkopu bakovského brankáře nešťastně zasáhl míč stoper Slepička a pro bývalého zkušeného kanonýra Dobrovic Resla nebyl problém vsólu překonat brankáře Boreckého. Druhý gól hostí padl nedlouho poté. Střelou zdálky se prosadil stoper Flodrmann. Když ještě minutu před pauzou hosté předvedli vzorovou narážečku, radovali se Bakovští potřetí.

Do druhého poločasu obě družstva vystřídala a převaha Bakova už ztrácela na razanci. Přesto si hosté zkušeností nadále udržovali mírnou převahu a Borecký musel předvést nejeden ze svých výtečných zákroků, aby mužstvo zachránil od další pohromy. Ke slovu se dostal idomácí Řepín. Bláhovy střely skončily na tyči a vedle. Štrupl ze šance vytěžil roh a Kinzl vdalší mířil hlavou vedle. Nakonec se domácí dočkali. Dvě minuty před koncem hlavičkoval do černého IvanHorák.

„Mužstvo odvedlo slušný výkon, podobná těžká utkání skvalitními soupeři nám pomohou dobře se připravit na jarní mistrovské boje. Opět dobře zahráli Kraus a Pletka, aktivní hrou překvapil Šíma,“ uvedl po zápase řepínský vedoucí mužstva Jaroslav Urbánek a na adresu soupeře dodal: „Bakov potvrdil kvalitu, je spřípravou dál než my a byl po většinu času lepším týmem.“

Řepín – Bakov n. J. 1:3 (0:3) Branka Řepína: I. Horák. Řepín: Borecký - Kinzl, Slepička, Vaněček, Kraus - Salač, Prejza, Bláha, Pletka - Šíma, Štrupl (I. Horák, P. Horák).