Pšovka - Řepín 3:1 (I.B třída 2013/14)

02.04.2014 09:42

Pšovka hazardovala s výhrou

Fotbalisté Pšovky pokračují už jako jediný mělnický celek v soutěži bez jarní bodové újmy. Rozhodli o tom svým vítězstvím nad Řepínem, které se ovšem i přes nadějný vstup domácích do zápasu nerodilo vůbec lehce.

Pšované se sice po dvou úspěšně realizovaných standardních situacích ujali v prvním poločase dvoubrankového vedení. Hosty ale vrátil do hry o body brejk, na jehož konci byla nastřelená ruka a proměněná penalta. A následně i nervozita domácích… Asi nejvíce v pšoveckém táboře trnuli, když po jedné z hrubek postupoval sám na bránu Hypša, jenže k hostující smůle ji vůbec netrefil. Domácí naopak v závěru udeřili potřetí a potvrdili tak své vítězství.

Pšovka – Řepín 3:1 (2:1)
Branky: Hakl, Miřatský, Chytil – Pešan z PK. 

Rozhodčí: Zdeněk. 

Pšovka: Luksik – Žižka (10. Grabmüller), Tomášek, Cemper, Olšiak – Drápal, Chytil, Žák, Šimandl (85. Netolický ml.) – Miřatský, Hakl (80. M. Kettner). 

Řepín: Svatoš – Merz, Werner, Kraus, Horník – Pešan, Prejza, Kratochvíl (75. Bláha), Labuť (80. Černý) – Paloušek, Hypša (85. Dvořák).

 

celý článek: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/i-b-trida-melnik-po-deseti-kolech-padl-a-v-olsich-se-hned-lepe-dycha-20140331.html