Pšovka – Řepín 4:3 (3:1) I.B třída (2011/12)

11.09.2011 14:39

Řepín na Pšovce málem smazal obří ztrátu

Mělník –V okresním derby dvou aspirantů na přední příčky ve fotbalové I. B třídě skupině B byla nakonec šťastnější domácí Pšovka, která porazila Řepín 4:3. Fotbal, kterému nechybělo oboustranné nasazení, šance ani hezké góly, se divákům musel líbit.

Skóre otevřel na konci první čtvrthodiny krásnou střelou do šibenice domácí Pokorný. Aktivní hosté ale dokázali odpovědět v 25. minutě gólovou hlavičkou Zbyňka Štupla.

 

S domácími to ale neotřáslo a ještě do přestávky přidali další dva góly. Nejprve se po rozehrané standardce a následném centru trefil hlavou Marian Krejčík, třetí gól přidal dalekonosnou střelou obránce Olšiak.

Hosté ale nesložili zbraně a v úvodu druhé půle mohli přidat kontaktní gól. Osamocený Rada ale mířil hlavou pouze do tyče. Když pak téměř z protiútoku přidal Pokorný čtvrtý domácí gól, zdálo se, že je o utkání rozhodnuto.

Nažhavení hosté ale dokázali využít domácí nesoustředěnosti a snížili po úspěšných trefách Zbyňka Štrupla a Prejzy až na rozdíl gólu. V závěru měli hosté ještě velkou šanci na vyrovnání po hlavičce Vaněčka, která ale stejně jako Dvořákova zablokovaná střela cestu do branky nenašla.

Pšovka – Řepín 4:3 (3:1)
Branky: 14. a 52. Pokorný, 30. M. Krejčík, 42. Olšiak – 25. a 60. Z. Štrupl, 70. Prejza. Rozhodčí: Kabyl. ŽK: 2:2. Diváci: 200. Pšovka: Staněk – Bárta – Rubeš, Viskup, Olšiak – Jirsa (70. Pecina), Grabmüller (85. Cemper), M. Krejčík, Pokorný – Voljanskij, Kettner. Řepín: L. Štrupl – Salač, Horník, L. Vaněček, Bláha – Paloušek, Novák, Prejza, Rada – Černý (46. Dvořák), Z. Štrupl.

zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/repin-na-psovce-malem-smazal-obri-ztratu20110911.html