Pšovka se střelecky naladila, Řepínu nasázela búra

06.03.2011 15:44

Dřísy – Fotbalisté mělnické Pšovky se v generálce na úvodní zápas jarních odvet I. A třídy ve Dřísech střetli s předním mužstvem I. B třídy Řepínem.

 

Pšovanům se v přípravě střelecky vůbec nedařilo, ale generálka jim vyšla náramně. Konto soupeře zatížili hned pěti góly. Jeden z nich přidala jediná zimní posila – ovčárský Dušan Kudela.

V dresu Řepína, pro který to po návratu ze soustředění bylo teprve druhé letošní vystoupení, se podobně uvedl Ladislav Novák (na testech z Kropáčovy Vrutice).

„Bylo to pro nás užitečné utkání. Hrálo se převážně oboustranně na brejky, ze kterých padla většina branek. Pět vstřelených gólů proti takovému soupeři potěší, ale Řepínu hodně chyběla trojice hráčů Vocásek, Morávek, Werner,“ nepřeceňoval vítězství trenér Miroslav Svoboda, který si na lavičce Pšovky odbude obnovenou premiéru v I. A třídě v neděli 13. března odpoledne na hřišti sedmých Semic.

„Porážka pro nás byla vzhledem k vývoji utkání docela krutá. Na Pšovce bylo vidět, že ji už příští týden čeká mistrovský zápas, zatímco my začínáme až o čtrnáct dní později,“ dodal řepínský Jaroslav Urbánek.

Pšovka Mělník – Řepín 5:3 (2:1)
Branky: Dvorný 2, Cemper, Kudela, vlastní – Kratochvíl, Brejša, Novák. Rozhodčí: Matějček. Pšovka: Machulka – Žižka, Cemper, M. Krejčík, Olšiak – Drápal, Voljankij, Bárta, Grabmüller – Dvorný, Kudela (Pokorný, Král, Kettner, Slimařík). Řepín: L. Štrupl – Slepička, Horník, Vaněček, Šplíchal – Paloušek, Prejza, Kratochvíl, Salač – Z. Štrupl, Černý (Brejša, Goldstein, Dvořák, Frič, Novák).
zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/psovka-se-strelecky-naladila-repinu-nasazela-bura.html