Rejšice – Řepín 0:0 - I.B třída (2010/11)

22.08.2010 21:13

Luděk Štrupl vychytal bod...

Ještě na jaře A-třídní Rejšice body v domácím prostředí rozdávat určitě nebudou. Řepínští se ale soupeře nezalekli a po soustředěné hře si ze hřiště favorita odvezli cenný bod za bezbrankovou remízu.

„Úvod patřil domácím, kteří si v 17. minutě vytvořili jedinou velkou příležitost v prvním poločase. Pak se hra vyrovnala a časem jsme měli více ze hry my. Domácí hráli hodně nervózně a naše pozorná obrana všechny domácí pokusy s přehledem zlikvidovala,“ popsal úvodní dějství řepínský sekretář Jaroslav Urbánek.

„Ve druhém poločase domácí přidali na obrátkách a získali převahu. Z ní pramenily i šance. Domácí byli nebezpeční hlavně při standartách a ve hře hlavou, kdy těžili ze hry svých vysokých hráčů. Podržel nás gólman Štrupl, který zlikvidoval dvě velké šance domácích. My jsme ve druhém poločase domácího gólmana pořádně neprověřili. Bod ze hřiště silných Rejšic je pro nás hodně cenný,“ dodal.

Rejšice – Řepín 0:0
Rozhodčí: Kubíček. ŽK: 0:1. Diváci: 80. Řepín: L. Štrupl – Slepička, Vocásek, Vaněček, Kinzl – Paloušek, Horník, Werner, Kratochvíl (71. Frič) – Brejša (66. Dvořák), Z. Štrupl.

zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/melniku-se-premiera-nevyvedla20100821.html