Řepín – Bezno 5:2 (2:1) - I.B třída (2007/08)

02.06.2008 13:18

Novou světelnou tabuli pokřtili výhrou

Řepín / Divácky atraktivní střetnutí s mnoha brankami nabídli B třídní fotbalisté Řepína a Bezna (5:2).

Že zápas bude laděn spíše ofenzivně, naznačila už první pětiminutovka, po které svítil na zbrusu nové světelné tabuli stav 1:1.

Hned po úvodní rozehrávce obral hosty o míč Slepička, poslal do brejku Kohouta, a ten si poradil i s brankářem Holanem. Hosté odpověděli už za tři minuty. Domácí obranou se prokličkoval nejlepší střelec Bezna Kolařík. Další kuriózní branka padla do sítě hostí. Burant zahrával roh a dezorientovaný L. Korejza si vrazil míč do vlastní sítě. Poté se spíše bojovalo ve středu hřiště a hosté nebyli daleko vyrovnání. Domácí několikrát podržel jistý brankař Peřestý, a tak se šlo do kabin za stavu 2:1.

Druhou půli opět začali lépe domácí. Štrupl uvolnil Prejzu, který střelou po zemi zvýšil na 3:1. Poté se prezentovali hosté, jmenovitě Linek, který svou přesně mířenou dělovkou zdálky nedal šanci domácímu brankaři - 3:2.

Řepín ovšem nepřipustil zdramatizování zápasu, když střelu vyraženou brankařem hostí Holanem doklepl dobíhající Štrupl a zvýšil opět na rozdíl dvou branek. V závěru dorazil soupeře ještě Kohout, který tak načal i uzavřel brankový účet.

„Výsledek je pro hosty trochu krutý. Jejich výkon hlavně v prvním poločase určitě nenasvědčoval tomu, že by si z našeho hřiště měli odvézt tolik branek,“ uvedl po zápase člen výboru TJ Řepín Jaroslav Urbánek.

Řepín – Bezno 5:2 (2:1)

Branky: Kohout 2, Prejza, Štrupl, vlastní – Kolařík, Linek. Rozhodčí: Pudil. Diváci: 100. Řepín: Peřestný – Slepička (46. Salač), Štěpánek, Vaněček, Kraus – Kinzl, Bláha, Burant (75. P. Horák), Prejza – Kohout, Štrupl (60. Kratochvíl). Bezno: Holan – Korejza, Červinka, Bajer, Firický, Möbius, Kiceluk, Grunc, Parýzek, Kolařík, Linek, Podzimek, Šišpela.