Řepín – Byšice 3:2 (I.B třída 2014/15)

05.05.2015 09:03

Už v pátém utkání v řadě bodoval po podzimu odepisovaný Řepín. Po Brandýsu si na domácím hřišti vyšlápl stejným poměrem (3:2) také na Byšice.

Oba týmy postrádaly své opory na nejvíce citlivém místě – postu gólmana. Domácí Svatoš obdivoval na dovolené krásy Paříže, byšického Schneidera nepustilo na plac zranění ze zápasu s Lužcem. Zatímco Řepín sáhl po osvědčeném náhradníkovi Borovičkovi, byšickou svatyni hájil teprve patnáctiletý David Šteiner.

Ve 37. minutě se domácím vydařila povedená akce, kterou Šmíd zakončil vedoucím gólem. Hned vzápětí se hezky uvolnil hostující Novák, jehož projektil však označil pouze tyč. Domácí se pak vymanili z letargie a ještě do přestávky dokázal Novák po ideálním vysunutí od Matějčka zvýšit na rozdíl dvou branek.

Byšice se však nevzdaly a pět minut po přestávce Čermák ideálně našel Laudu, který snížil. O sedm minut nato Prejza využil zmatku v byšických zadních řadách a poslal domácí opět do dvoubrankového vedení. O tři minuty později fauloval Horník ve vápně střídajícího Stejskala a z nařízené penalty znovu snížil Lauda. Ten ostatně mohl zařídit v závěru remízu pro Byšice, které dohrávaly bez vyloučeného Nováka (šlápnutí na soupeře), ale radost mu zkazil Borovička.

Řepín – Byšice 3:2 (2:0)

Branky: 37. Šmíd, 43. Novák, 57. Prejza – 50. a 60. z PK Lauda. Rozhodčí: Zdeněk. ČK: 72. Novák (B.). ŽK: 3:2. Diváci: 100.
Řepín: Borovička – Slepička (90. Hypša), Horník, Kraus, Merz (72. Štrombach) – Matějček, Prejza, Novák (86. D. Kratochvíl), Salač – Černý (77. Werner), Šmíd.
Byšice: Šteiner – Resl – Kadlec, Čurda – Čermák, Martinec, Dvorný, Lauda, Taran – Korf (46. Stejskal), Novák.