Řepín - Dolní Bousov 3:0 (1:0) I.B třída (2010/11)

11.04.2011 13:43

Trénovali penalty

Penaltovou šou fotbalistů Řepína přineslo nedělní střetnutí I. B třídy s Dolním Bousovem. Po prvním neúspěšném pokusu dostali domácí možnost pokutového kopu ještě dvakrát a také proto vyhráli 3:0.

Hned první situace před hostující brankou vyvolala rozruch. Po střetu Zbyňka Štrupla s brankářem Stránským byla odpískána první penalta. Její exekutor Dvořák ale pouze orazítkoval tyč. Své zaváhání ale záhy napravil a pohotovou střelou po přímém kopu Nováka otevřel účet.

Když pak v závěru poločasu Zbyněk Štrupl trefil ze slibné pozice pouze brankáře, měnilo se skóre až po změně stran. Dvořák hned v úvodu upadl v pokutovém území a Novák z penalty číslo dvě svým prvním gólem v dresu Řepína zvýšil.

Neúspěšnou hostující snahu o kontaktní gól pak v závěru definitivně utnula třetí „jedenáctka“. Faulna střídajícího mladíka Černého tentokrát potrestal kapitán Dvořák.

Řepín - Dolní Bousov 3:0 (1:0)
Branky: 23. a 88. z PK Dvořák, 46. z PK Novák. Rozhodčí: Březnovský. ŽK: 2:4.
Řepín: L. Štrupl - Slepička, Šplíchal, Vaněček, Kinzl - Paloušek, Novák (89. Goldstein), Horník, Kratochvíl (46. Brejša) - Dvořák, Z. Štrupl (85. R. Černý).

zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/i-b-rolenc-dvema-goly-odstrelil-neskodne-zaryby.html