Řepín – Dyn. Nelahozeves 0:0 (I.B třída 2014/15)

21.04.2015 12:36

Řepín penaltou pohrdl

Řepín potřeboval v souboji s Dynamem body k záchranným operacím jako sůl. Start však měli lepší hosté, když Došek napálil míč ještě před pokutovým územím jen do tyče. Řepín se viditelně pomaleji rozjížděl. Ve 24. minutě však dostal ideální možnost na změnu skóre. Po kontak tu Rady se Šmídem nařídil sudí Pospíšil penaltu. Lorenc však Horníkovu střelu k tyči bravurně zlikvidoval.

Hostující gólman se ostatně vytáhl těsně před přestávkou, když Salačovu střelu vytěsnil na tyč. Ve druhé půli začala narůstat nervozita, přibývalo více osobních soubojů. V 53. minutě ostřeji zajel do Černého hostující Emmer, který se po červené kartě bez žlutého varování poroučel ze hřiště. Ve zbytku zápasu se Dynamo, které se celé utkání nesrovnalo s výkonem sudích, soustředilo na udržení bezgólové remízy. Řepínská křeč už k vítězné brance nevedla.

Řepín – Dyn. Nelahozeves 0:0

Rozhodčí: Pospíšil. ČK: 53. Emmer (Dyn). ŽK: 2:4. Diváci: 100.
Řepín: Svatoš – Šplíchal (66. D. Kratochvíl), Horník, Kraus, Merz (80. V. Labuť) – Černý, Prejza, Salač, Werner – Štrombach, Šmíd (80. Hypša).
Dynamo: Lorenc – Vágner, Vrábel, Rada, Emmer – Temirov (88. Horký), Kratochvíl, Hudeček, Mölzer – Pekárek (84. Holý), Došek (90. Kaplan, 91. Lubas).

Celý článek