Řepín - FK Kralupy 1901 2:2 (2:0) - I.B třída (2013/14)

24.04.2014 13:10

Dvougólový náskok nestačil

Marodka – slovo, které skloňovali aktéři utkání Řepín – Kralupy 1901. Zatímco u hostů je stále se nelepšící stav některých opor tradiční „folklór“, domácí před zápasem přišli o stoperskou dvojici Werner – Kraus a záložníka Prejzu. Naštěstí mohl trenér Strnad počítat s uzdravenými Skopkou a Palouškem. Domácí chvíli trvalo, než si nově poskládaný mančaft „sedl“. Po vydařené Štrombachově střele a Černého zvýšení se přesto po půlhodině hry zdálo se být vše rozhodnuté a domácím zase tolik nemuselo vadit, že sudí Šafránek před poločasem neposoudil jako penaltový evidentní faul gólmana Křemenáka na Štrombacha. Jenže po přestávce přeřadili Kralupští na vyšší rychlost a domácí začínali mít čím dál větší problémy. Dvacet minut před koncem snížil Jakub Polák. Minutu před koncem pak hosté korunovali svou chuť po vyrovnání.

Řepín – Kralupy 1901 2:2 (2:0)
Branky: 17. Štrombach, 27. Černý – 70. J. Polák, 89. Matějček. Rozhodčí: Šafránek. ŽK: 1:0.Diváci: 80.
Řepín: Svatoš – Slepička, D. Kratochvíl (59. Horník), Merz – Salač (71. V. Labuť), A. Kratochvíl, Paloušek, Štrombach (82. Šperl) – T. Skopka, Černý.
Kralupy: Křemenák – P. Pešek, M. Pešek, Řenč (80. Kinter), Miler – Topol, Jeřábek, R. Polák, Vokoun (46. J. Polák) – Pexa, Matějček.