Řepín – Kosmonosy 0:3 (0:2) - I.B třída (2008/09),

27.04.2009 10:00

Soupeř potvrdil jarní formu

I když Řepínští dobře věděli o síle Kosmonos a chtěli jim jejich hru znepříjemnit důsledným bráněním, taktika jim nevyšla a prohrávali v desáté minutě po krásných a nechytatelných střelách už 0:2. Když pak hned ve 47. minutě hosté zvýšili na tříbrankový rozdíl, bylo o vítězi utkání rozhodnuto. Domácí měli stejně jako v prvním poločase několik šancí, ale hosté si chytrou a jednoduchou hrou výsledek v pohodě pohlídali.

Jaroslav Urbánek, sekretář Řepína: „Hosté na nás na začátku vlétli a chvíli jsme nevěděli, kde jsme. Poté jsme hru opticky vyrovnali a měli i dost šancí na kontaktní branku, ale náš střelecký zmar pokračuje. Na jeden gól si musíme vytvořit snad deset šancí. Když do základu mužstva přivedete pět kvalitních fotbalistů, musí to být někde vidět. A to je případ jarních Kosmonos, které v pěti kolech získaly na jaře víc bodů než za celý podzim. Prohráli jsme s výborným soupeřem, kterému jsme ale zisk tří bodů naší střeleckou nemohoucností hodně usnadnili.“

Řepín – Kosmonosy 0:3 (0:2)
Branky: Holický, Bednár, Michalec.
Řepín: Borecký - Slepička (75. Kraus), Dvořák, Vaněček, Ondráček, Kinzl – Rada (61. Salač), Jurčovský, Paloušek, Prejza – Štrupl.

zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/obrazem-luzec-nadelil-skalsku-trojku20090425.html