Řepín – Kosořice 0:1 (0:0) - I.B třída (2008/09)

21.06.2009 13:17

Trenér Goldstein se loučil porážkou

Řepín - Slunečné sobotní odpoledne nabídlo v Řepíně bezstarostný útočný fotbal. Vyrovnaný zápas přes řadu příležitostí rozhodla ve prospěch Kosořic jediná přesná trefa.

Před výkopem obdržel odstupující hlavní trenér Miloš Goldstein od oddílu z rukou místopředsedy Jaroslava Urbánka dárkový koš. V utkání nejprve zahrozili v tabulce druzí hosté technickou střelou Boháčka do břevna. Na druhé straně sólo Kratochvíla zastavil až brankář Kortus. Po obrátce sólové nájezdy neproměnili hostující Grus a ani domácí Štrupl. Nakonec deset minut před koncem chytrou střelou ke vzdálenější tyči utkání rozhodl Sedláček. V závěru se omlazený Řepín snažil potěšit příznivce alespoň vyrovnáním. Nejblíže k tomu měl Dvořák, jenž se na několik posledních minut z pozice stopera vytáhl na hrot, ale ani jednu ze svých dvou obrovských příležitostí neproměnil.

„Pěkné utkání s velkým množstvím šancí na obou stranách se muselo líbit. Dali jsme příležitost i hráčům z dorostu, kteří dokázali, že mohou být v budoucnu přínosem. Poděkování výboru za náročnou sezónu ve vyrovnané skupině patří všem hráčům i končícímu trenéru Goldsteinovi,“ poznamenalJaroslav Urbánek.

Řepín – Kosořice 0:1 (0:0)
Branka: 78. Sedláček. Rozhodčí: Leška. ŽK: 2:1. Diváci: 90.
Řepín: Peřestý – Slepička (79. Škoda), Vaněček, Dvořák, Kraus – Rada, Jurčovský, Bláha (56. R. Černý), Vortel – Kratochvíl, Štrupl (72. Šíma).