Řepín – Kosořice 2:0 (1:0) - I.B třída (2010/11)

26.09.2010 23:30

Řepínu doma napršela další výhra

Řepín – Střídání venkovních remíz s domácími výhrami v podání řepínských fotbalistů pokračuje. Tentokrát to odnesly Kosořice a Řepín se jako jediný neporažený nenápadně sune k čelu tabulky.

Než svěřenci trenéra Vlka poprvé rozjásali své příznivce, pálil do břevna Morávek. „Začátek se nám povedl. Měli jsme několik šancí, ale branku jsme nevstřelili. Tím se dostali na koně hosté, i když vyloženou šanci neměli,“ uvedl domácí trenér Miroslav Vlk.

Ten si musel na gól počkat až do akce Zbyňka Štrupla, který si zpracoval centr Dvořáka, obešel obránce a prostřelil brankáře.

V úvodu druhé půle bylo v domácím táboře ještě veseleji, to se zapsal mezi střelce i Paloušek, který si naskočil na roh Morávka. Po druhém inkasovaném gólu hosté zvýšili aktivitu a donutili Řepín spoléhat jen na brejky.

Brankář Luděk Štrupl ale spolehlivě pochytal všechny nebezpečné střely a na výsledku se tak již nic nezměnilo.

Trenéra Vlka vedle tří bodů těšilo, že se na těžkém terénu žádný z hráčů nezranil. Už v příštím kole ho čeká prestižní derby v Kropáčově Vrutici, kde bydlí a téměř dvě desetiletí trenérsky působil.

Řepín – Kosořice 2:0 (1:0)
Branky: 33. Štrupl, 47. Paloušek. Rozhodčí: Kovář. ŽK: 1:0. Diváci: 90.
Řepín: L. Štrupl – Slepička, Vocásek, Vaněček, Kinzl – Werner, Morávek, Horník, Paloušek – Dvořák (85. Kratochvíl), Z. Štrupl (90. Brejša).

zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/video-foto-repinu-doma-naprsela-dalsi-vyhra.html