Řepín - Kosořice 3:2 (1:1) I.B třída (2011/12)

21.11.2011 17:30

I. B: Vítězně v podzimní derniéře jen tři týmy

Region - Osmička celků z Mělnicka uzavřela své podzimní účinkování ve fotbalové I. B třídě.

Po dvou zápasech na hřištích soupeřů chtěli fotbalisté Řepína bodovat také ve své podzimní derniéře s tři zápasy neporaženými Kosořicemi. To se jim nakonec podařilo, a mají tak nejlepší bilanci na domácím hřišti ze všech účastníkůskupiny B.

Na domácím hřišti se dařilo také Zárybům. Mužstvotrenéra Babovákaotočilo ve druhém poločase duel s Kosmonosy, apřepustilo tak poslednípříčkuByšickým. Tinaopak nevyužili domácího prostředí v záchranářském okresním derby nováčkůa prohráli s Kostelcem 1:3.

Zbylým týmům se nedařilo. Vysokáinkasovala šestku vLuštěnicích, oba soupeřipřitom měli před utkáním na kontě shodný počet 18 bodů. Hosté ovšem potvrdili, žese jim mimo své královstvípříliš nedaří.

K velkému překvapení došlo v Dolním Bousově. Domácí, před utkáním ažjedenáctí,si totiž vyšlápli naPšovku, která tak nevyužila domácího klopýtnutí Pěčic. Oba vedoucí týmy tak zůstaly na 25 bodech a v patách mají "třiadvacetibodové" duo Rejšice - Řepín.

Řepín - Kosořice 3:2 (1:1). Branky: 64. a 81. Z. Štrupl, 45. Dvořák - 11. Macháč, 69. Kiceluk.
Rozhodčí: Kelner. ŽK: 2:1. Diváci: 52.
Řepín: L. Štrupl - Prejza, Merz, Horník, Bláha - Paloušek, Kratochvíl (58. Vavrek), Novák, Černý (86. Goldstein) – Z. Štrupl, Dvořák.

zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/i-b-vitezne-v-podzimni-derniere-jen-tri-tymy.html