Řepín – Kropáčova Vrutice 3:1 (1:0) - I.B třída (2008/09)

25.05.2009 09:49

Řepín konečně potěšil domácí fandy jarní výhrou

Fotbalisté Řepína ve 22. kole I. B třídy konečně odměnili své věrné příznivce jarní domácí výhrou. Body z Lužce tým potvrdil v derby proti Kropáčově Vrutici, což jistě těší dvojnásob.

Jaroslav Urbánek (sekretář Řepína): „Konečně jsme dokázali potvrdit plný bodový zisk ze hřiště soupeře i v následujícím utkání doma. Hodně nám pomohl kuriózní gól Slepičky, jehož centr z asi 40 metrů skončil k překvapení všech a k naší radosti přesně v horním růžku branky hostí. Pak jsme na začátku druhého poločasu přidali Dvořákem další branku a vypadalo to, že soupeře hladce přehrajeme. Tomu se ale povedlo brzy snížit po rychle rozehraném autovém vhazování a vycítil šanci. Patřičný klid přinesla branka Štrupla. Vyhráli jsme zaslouženě, byli jsme skoro celý zápas lepším mužstvem, a tak jsme první jarní výhru doma mohli poté pořádně oslavit.“

Řepín – Kropáčova Vrutice 3:1 (1:0)
Branky Řepína: 15. Slepička, 48. Dvořák, 87. Štrupl. Řepín: Peřestý – Slepička, Ondráček, Vaněček, Kinzl – R. Kinzl, Jurčovský, Bláha, Rada (42. Kratochvíl) – Štrupl, Dvořák (87. Rosenbaum).

zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/repin-konecne-potesil-domaci-fandy-vyhrou20090524.html