Řepín odrovnal nestárnoucí Mičinec

28.02.2012 09:13
Benátky nad Jizerou – Že za Loučeň, přední tým nymburského okresního přeboru, nastupuje bývalý ligový hráč, dnes třiapadesátiletý Tibor Mičinec, si budou asi dlouho pamatovat fotbalisté Řepína.

 

Právě on měl totiž podle jejich trenéra zásluhu na tom, že čtvrtý tým podzimní části B skupiny I. B třídy odešel ze svého úvodního přípravného utkání letošní zimní přípravy s nečekaně vysokým výpraskem 1:5. „Dělal si s námi, co chtěl, jeden gól dal, na další dva nahrál a ještě dirigoval celé mužstvo, takže prakticky rozhodl zápas,“ uvedl Miroslav Vlk na adresu bývalého reprezentanta.

Z vysoké porážky, pod kterou se na druhé straně podepsaly i neproměněné šance Prejzy, Dvořáka či Nováka (ten si v utkání navíc poranil třísla) ale řepínský kormidelník nedělal žádnou vědu. „Bylo vidět, že to byl první zápas a že jsme nehráli komplet. Dali jsme šanci dorostencům, klukům z béčka, protočili tři gólmany a vyzkoušeli dva nové lidi – Jarolíma z Horek a Worma z Boleslavi.“

Také o nadcházejícím víkendu čeká Řepínské soupeř z přeboru, tentokrát ale z toho krajského. „V sobotu bychom se měli někde na přírodní trávě utkat s áčkem Nymburka,“ uzavřel Miroslav Vlk.

Autor: Luboš Kurzweil

zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/repin-odrovnal-nestarnouci-micinec-20120228.html