Řepín - Ostrá 4:3 (2:3)

11.11.2007 00:00

Brankař Peřestý zavelel svou brankou k obratu

Na silné vrstvě sněhu nakonec rozhodčí uznali terén jako regulérní a tak se mohlo utkání odehrát. Úvod utkání patřil techničtějším hostům, kteří se brzy ujali vedení po brance Košťála. Po té domácí vyrovnali hru a díky Štruplovi, který se proháčkoval soupeřovou obranou se dočkali vyrovnání. Do vedení dostal Řepín po Štěpánkově centru Burant, který hlavou překonal hostujícího Heimratha. Hosté ovšem ještě do poločasu skóre otočili po brankách exligisty Kučery a Vavříka. Do druhého dějství vstoupili domácí o poznání aktivněji a nepouštěli svého soupeře na svou polovinu. Postupně si vytvářeli tlak, z kterého rezultovali chyby hostí. V 70. minutě zahráli hosté rukou v pokutovém území a Řepín měl výhodu pokutového kopu. S tím ovšem trestuhodně naložil matador Štěpánek, který přestřelil. V třetím utkání po sobě Řepín neproměnil pokutový kop. A tak když zanedlouho byl opět ve vápně faulován Kratochvíl, vzal si míč brankař Peřestý a ukázal svým spoluhráčům, jak by se měly kopy z této vzdálenosti provádět - 3:3. Řepín ovšem nepolevil a i nadále si vytvářel narozdíl od svého soupeře občasné příležitosti. V 85. minutě centroval domácí Bláha, hostující brankař díky větru míč neudržel a ve vzniklé skrumáži se nejlépe zorientoval Zbyněk Štrupl a strhl tak vítězství na stranu domácích. Závěrem bych rád dodal, že nastoupit v mrazivém počasí na hřiště pokryté sněhem navíc ještě když Vám tvář bičuje ostrý déšť je víc než láska k fotbalu a za větší obětavost a nasazení si Řepín vítězství určitě zasloužil.

Řepín:  Peřestý - Dvořák, Štěpánek, Slepička, Miler - Salač, Bláha, Prejza, Burant - Kratochvíl, Štrupl (Janda, Šíma D.)
Ostrá:  Heimrath – Kostenko (75. Novák), Studený, Krejčík, Holan (90. Hradecký) – Čáp, M. Hradecký (65. Mileli), Remenec, Vavřík – Kučera, Košťál.
Branky:  Štrupl 2, Peřestý, Burant - Vavřík, Košťál, Kučera
Rozhodčí: Divilek, Lerch, Valín