Řepín pokračuje v remízové sérii i v přípravě (příprava)

01.08.2011 13:06

Řepín pokračuje v remízové sérii i v přípravě

Region /FOTOGALERIE/ – Do letní fotbalové přípravy se zapojuje už také početná skupina týmů chystající se v novém ročníku hájit barvy Mělnicka v krajské I. B třídě.

Už dvě utkání má za sebou Řepín. A jak na úvod v Bakově nad Jizerou (2:2), tak o uplynulém víkendu v Lysé nad Labem z toho byly plichty, v jejichž sbírání byli Řepínští velkými přeborníky už v uplynulé sezoně.

Pro domácí, hrající rovněž nejnižší krajskou soutěž, šlo o první přípravné střetnutí, které bylo plné zvratů, ale vítěze nakonec nepřineslo. Jako první vedli hosté, pak Lysá otočila skóre, pak ještě jednou vedl Řepín. Lysá ale před koncem srovnala na konečných 3:3 (branky Řepína: Z. Štrupl, Kratochvíl, Dvořák).

„V první půli byla lepší Lysá a podržel nás brankář Štrupl. Dali jsme příležitost i některým dorostencům a zkoušíme také některé nové hráče. Druhá půle byla vyrovnaná,“ řekl k utkání řepínský trenér Miroslav Vlk, podle kterého je zatím jistou posilou pouze Martin Merz, oblékající na jaře dres konkurenta z Vysoké, o zbylých hráčích je prý zatím předčasné mluvit.