Řepín – Rejšice 0:0 - I.B třída (2008/09)

30.03.2009 10:43

Cenná remíza s lídrem

Před zápasem s vedoucími Rejšicemi by Řepínští brali bod všem deseti. Při troše štěstí mohli mít i tři. Mezi tři tyče mířil až po půlhodině hry nepříjemný lob Rady, jenž zaměstnal Berana v hostující brance. Před koncem první půle se musel činit i jeho protějšek Peřestý, kterého protáhla jedovatá střela Novotného. Poločasový program zpestřil prezident domácích Vaněček, který se na běžkách proběhl po celé délce hřiště a splnil tak sázku z lednového soustředění.

Ve druhé půli vyrovnaná hra pokračovala. Z hranice šestnáctky to zkoušel bez úspěchu Rada. Pakuchránil domácí od pohromy Peřestý, když vychytal nájezd Novotného. Lídr soutěže nepředvedl nikterak oslnivý výkon. Nebezpečí pro řepínskou obranu představovaly pouze jejich rychlé protiútoky a nepříjemné standardní situace. V závěru se obě mužstva snažila strhnout vítězství na svou stranu. Nejblíže tomu byl asi v největší šanci utkání Štrupl, ale ani on a ani dorážející Dvořák na rejšického brankáře nevyzráli, a tak se zrodila bezbrankováremíza. Řepínská střelecká impotence se prodloužila už na čtyři zápasy.

Jaroslav Urbánek, místopředseda Řepína: „Vzhledem k nelichotivým výsledkům v závěru přípravy a tomu, že jsme hráli s vedoucím celkem soutěže, je získaný bod cenný. Remíza je určitě spravedlivá.“

Řepín – Rejšice 0:0

Rozhodčí: Suchý. ŽK: 1:5. Diváci: 70.
Řepín: Peřestý – Bláha, Ondráček, Vaněček, Kinzl – Paloušek, Kratochvíl (63. Šplíchal), Jurčovský, Rada (90. Kraus) – Dvořák, Štrupl.

zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/z-b-tridnich-celku-v-uvodu-jara-nebodovala-jen-vys.html