Řepín - Vysoká 3:0 (2:0) I.B třída 2013/14

25.03.2014 09:21

Řepínu přibývaly góly, Vysoké červené karty

Hodně emocí přineslo nedělní „uplakané" derby mezi Řepínem a Vysokou. Tradiční náboj vzájemných zápasů obou rivalů tentokrát ještě umocnil fakt, že v zimní přestávce zamířila do řepínského mužstva dvojice hráčů, kteří ještě na podzim oblékali dres Vysoké – Pešan a Tomáš Skopka. V souboji dvou celků z popředí tabulky nakonec stříleli góly pouze domácí, zatímco hosté inkasovali červené karty.

Skóre otevřel už v 6. minutě právě Pešan a ještě do přestávky zamířil parádně do černého také hrající trenér domácích Werner. To už hosté hráli v deseti, když po druhé žluté musel ze hřiště protestující Pražák. Hosté se i v deseti snažili o změnu skóre, ale závěrečnou gólovou tečku napsali znovu domácí. Za faul na Tomáše Skopku nařídil sudí Kosina penaltu, kterou proměnil Prejza. Karetní festival se pak zastavil na devíti žlutých a dvou červených, když po diskusi se sudím nedohrál ani trenér hostí Trutnovský, napomínaný už v prvním poločase přímo na lavičce.

Řepín – Vysoká 3:0 (2:0)

Branky: 6. Pešan, 37. Werner, 71. Prejza z PK. Rozhodčí: Kosina. ČK: 36. Pražák, 78. Trutnovský. ŽK: 3:6. Diváci: 60.
Řepín: L. Štrupl – Merz, Werner, Kraus, Horník – Pešan, Prejza, Kratochvíl (73. Štrombach), Černý (87. Salač) – T. Skopka (78. Hypša), Paloušek.
Vysoká: Chaloupka – Zeman (46. Trutnovský), Volf, Štolba, M. Skopka – Pražák, Tříška, L. Fidrant, Vilda – Veselý, Rolenc (73. Finkous).