Řepín – Záryby 3:2 (2:1) - I.B třída (2010/11)

30.08.2010 13:11

Derby se lámalo v závěru

V prvním letošním okresním derby se ze šťastného vítězství radoval Řepín, který hostům ze Záryb oplatil jarní porážku na vlas stejným výsledkem 3:2. Zápas se lámal až v samotném závěru.

Hosty poslal do vedení František Valentin, který hlavou proměnil přesný centr Michala Babováka. Časomíra v té době neukrojila ani minutu. Už v jedenácté ale po dvoutrefách Dvořáka vedli domácí. Dalších gólů se namlsaní diváci dočkaliaž vzávěru.

Nejdříve pět minut před koncem hosté po hlavičce Schütze vyrovnali. Vzápětí se ale v souboji s hostujícím gólmanem prosadil Zbyněk Štrupl a zajistil domácím tři body.

„Až do konce se hrál vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách. Hosté překvapili kombinační hrou,“ uvedl domácí sekretář Jaroslav Urbánek.

Hostující trenér litoval neproměněných šancí a poté, co se jeho týmu podařilo vyrovnat, také třetího inkasovaného gólu. „Padl po ostrém zákroku na našeho gólmana. Nechci si zbytečně stěžovat, ale v Řepíně se bude každému jen těžko bodovat,“ narážel Miroslav Babovák na výkon sudího.

Řepín – Záryby 3:2 (2:1)
Branky: 5. a 11. Dvořák, 87. Z. Štrupl - 1. F. Valentin, 85. Schütz. Rozhodčí: K. Macháček. ŽK: 2:4. Diváci: 120.
Řepín: L. Štrupl – Slepička, Vocásek, Vaněček, Kinzl – Werner, Horník, Brejša, Paloušek – Z. Štrupl (89. Frič), Dvořák. Záryby: S. Kvasnička – Dlabač, Hallík, Mikšovský, V. Valentin – Dušička (65. Tesař), M. Babovák, Pech (80. Janovec), Schütz – Popelka, F. Valentin.