Řepínské vítězství zkalilo zranění (příprava)

08.08.2011 11:17

Řepínské vítězství zkalilo zranění

Zdětín – Po dvou úvodních remízách už měly další dva zápasy B-třídních fotbalistů Řepína své vítěze, i když o výsledky v přípravě zase až tolik nejde.

Ve středu tým trenéra Miroslava Vlka prohrál v Semicích, kde hosté snížili na konečných 2:1 až ve druhém poločase po hlavičce Horníka.
„V první půli hráli domácí výborně, my jsme měli jedinou šanci, kterou Černý nedal. Ve druhé, když oba týmy vystřídaly, se hra částečně vyrovnala,“ charakterizoval utkání řepínský kouč.

Pro první vítězství si pak Řepín zajel v sobotu do Zdětína. Domácí účastník okresního přeboru Mladoboleslavska hosty v úvodu zaskočil. Střelecky se ale prosadil až po změně stran, kdy dvěma góly umazal z luxusního náskoku hostí. O ten se v prvním poločase postarali Novák z penalty, Dvořák a Černý. K nim se ve zbytku zápasu hned dvakrát přidal Malák a stanovil tak konečný výsledek na 2:5.

„Začátek se nám vůbec nepovedl. Dobře hrající domácí nás čtvrt hodiny nepustili za půli. Hra se vyrovnala až po naší první brance,“ přiblížil trenér, podle kterého bylo jedinou kaňkou na jinak užitečném utkání zranění Slepičky. „Má nohu v ortéze a nejméně tři neděle až měsíc bude mimo.“

Autor: Luboš Kurzweil