Řepínského mužstva se ujal nový kormidelník

21.07.2009 06:24
Řepín /ROZHOVOR/ - Vytýčený cíl, záchranu v I. B třídě, fotbalisté Řepína v uplynulé sezoně splnili.

„Se sezonou jsme spokojeni. Tak vyrovnanou skupinu jsem už ale dlouho neviděl. Bodové rozdíly mužstev byly minimální. O druhém sestupujícím se rozhodlo až v posledním kole. My jsme se zachránili tři kola před koncem, ale do té doby to bylo i pro nás vypjaté,“ vrátil se na sklonku letní přípravy do jara sekretář oddílu Jaroslav Urbánek.

Při pohledu na konečné tabulky je zjevné, kde vás v minulé sezoně nejvíce tlačila bota.
Jednoznačně jsme propadli v domácích zápasech. Hubený zisk třinácti bodů z domácích zápasů nás zařadil v této tabulce na předposlední místo, a jen výborný zisk 23 bodů z venkovních zápasů nás udržel další sezonu v kraji. To byla naše slabina a doufám, že v nadcházející sezoně budeme doma úspěšnější. Naši diváci si zaslouží za svou podporu více radosti v domácích zápasech.

V závěru jste ohlásili odchod trenéra Goldsteina. Můžete představit jeho nástupce?
Miloš Goldstein dodržel i přes velké pracovní vytížení dohodu o ročním působení na pozici trenéra A-mužstva. Za to mu patří velký dík, odvedl dobrou práci. Trénovalo se pravidelně dvakrát týdně a při trénincích plně využil svých zkušeností. Vzájemná spolupráce ale neskončila, v oddíle bude pomáhat na jiné pozici. Jeho nástupcem se stal Miroslav Vlk. Ten svou trenérskou kariéru začal v Kropáčově Vrutici, se kterou patřil ke špičce ve své skupině a bojoval o postup. Další jeho působení vedlo přes pozici asistenta trenéra v divizním Unionu Čelákovice do Semic, kde za svého tří a půlletého působení dokázal mužstvo ve skromných podmínkách oproti mužstvům z větších měst udržet bez větších problémů v krajském přeboru. Od jeho angažování si slibujeme další posun v přípravě mužstva. Přejeme mu, ať se i jemu u nás líbí.

Chystáte nějaké změny také v hráčském kádru?
Nějaké změny pravděpodobně budou, odchod zatím nehlásí nikdo. Všichni hráči, které jsme měli na hostování, po dohodě s mateřským oddílem pokračují v přípravě u nás. Prvního tréninku se dále zúčastnil i Tříška (Mšeno), Čurda (Byšice), Janda a Fabián (Velký Borek). Další dva oslovení se snad zapojí v průběhu dalšího týdne. Koho z těchto hráčů, nebo z hráčů, které už známe, nakonec do mužstva přivedeme, ukáže až další průběh přípravy, jejich výkony v přípravných zápasech a jednání s jejich mateřskými oddíly.

Jakou podobu má letní příprava?
Příprava začala v neděli a pokračuje pravidelně dvakrát týdně v domácích podmínkách. Hned první trénink hráče mimo jiné zavedl do krásných lesů v okolí Řepína. Jen nevím, zda stačili ještě pozorovat přírodu…

S kým hrají v přípravě

26. 7.: doma Pšovka, 1. 8.: doma Dynamo Nelahozeves, 5. 8.: v jednání zápas venku, 8. 8.: venku Milovice, 12. 8.: doma Kly, 15. 8.: doma Tuchoraz.

zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/repinskeho-muzstva-se-ujal-novy-kormidelnik.html