Řepínští si nandali dvojitou porci

13.03.2012 10:41
Lipník, Neratovice – Vrchol přípravy mají za sebou B-třídní fotbalisté Řepína. Během víkendu odehráli hned dvě utkání se zástupci nejnižší krajské soutěže z Nymburska a pokaždé s jiným výsledkem. Zatímco nad Milovicemi vyhráli 2:1, Poříčanům podlehli 1:4.

„Myslím, že to splnilo účel. A konečně jsme se střelecky prosadili, ty první dva přípravné zápasy byly z naší strany v útočné fázi špatné,“ hodnotil náročný víkend svého týmu trenér Miroslav Vlk. I s výsledkem, o který ale v přípravných zápasech až tolik nejde, mohl být kouč Řepína spokojený jen v sobotu. „Dobrý terén, dobrý soupeř. Nechal jsem už kopat jen úzký kádr bez dorostenců, kteří šli za béčko,“ řekl k výhře 2:1.
To hrající trenér Milovic Ivan Plecitý s výkonem svého mužstva nadšený nebyl. „Měli jsme sice míč častěji na kopačkách, ale soupeř byl hlavně produktivní a na rozdíl od něj jsme hráli složitě,“ vyprávěl po utkání. O den později Řepínští nastoupili proti Poříčanům po domluvě na poslední chvíli na neratovické umělce. Utkání bylo vyrovnané, ale Řepínští byli mnohem méně produktivní než jejich soupeř.

„Poříčany měly vysoké hráče a hrály velmi dobře, na úzkém hřišti to bylo hodně o soubojích. Po vyrovnaném poločase jsme dostali po chybě v obraně druhý gól. Ke konci, kdy jsme dostali další dva, už nám docházely síly,“ nedělal z porážky vědu řepínský trenér.

Posledním řepínským soupeřem v přípravě bude béčko Benátek nad Jizerou, definitivní termín a místo utkání ale dosud nepadly. „Máme zamluvenou umělku, ale pokud by to šlo, tak bychom raději hráli někde na trávě,“ zní z Řepína.

Příprava: Velvary – FC Mělník 1:5 (0:4) branky Mělníka: Šmíd 3, Žaba, Hoffman, Mšeno – Lužec 1:2 branka Mšena: Wasyliw, Milovice – Řepín 1:2 Petráš – Dvořák, Černý, hráno v Lipníku, Řepín – Poříčany 1:4 Jarolím – Sedláček, Koula, Minarčík, Hlavatý, hráno na UMT Neratovice, Tišice – Čečelice 5:0 (2:0) Březina 2, Rampouch, Brzoň, Machka.

zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/repinsti-si-nandali-dvojitou-porci-20120313.html