S Řepínem se připravuje Petr Jurčovský

21.01.2009 15:31
Řepín / Úvodní trénink přípravy na jarní část I. B třídy absolvovali v úterý fotbalisté Řepína. Podzimní kádr se trenérovi Miloši Goldsteinovi sešel, až na několik málo omluvenek, téměř kompletní.

Podle vedoucího mužstva Jaroslava Urbánka visí otazník pouze nad dalším působením Michala Slepičky. Hráč se prý dosud nevyjádřil, zda chce v sedmém týmu podzimního pořadí pokračovat, a v klubu mají signály, že bude působit jinde.

Souhlas k zahájení přípravy naopak dostal Petr Jurčovský z FK Neratovice/Byš­kovice. O jeho služby mají Řepínští zájem a mladý hráč dostane příležitost ukázat se v přípravných zápasech. Ty odstartují ihned po návratu z Harrachova, kam se mužstvo odebere už příští středu. „Na soustředění bude příprava pokračovat dopoledním programem na běžkách a odpoledními výběhy do přírody,“ prozradil vedoucí mužstva.

Na umělé trávě se v rámci přípravy Řepín utká s týmy Horních Beřkovic, Neratovic, Roudnice nad Labem B a Straškova. „Poté bychom rádi vyměnili umělý povrch za přírodní, a tak další zápasy s mužstvy Bakova, Tuchoraze a Lysé odehrajeme na hřištích soupeřů,“ doplnil program Jaroslav Urbánek.

zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/s-repinem-se-pripravuje-petr-jurcovsky20090121.html