Slaný – Řepín 3:1 (0:1) - I.B třída (2009/10)

21.09.2009 13:37

Přestože Řepínští ve Slaném hodně dlouho vedli, nakonec odjeli s nepořízenou a propadli se na úplné dno tabulky. V prvním poločase se do střelecké listiny zapsali jen hosté. Štrupl dostal od Palouška přihrávku, kterou nemohl neproměnit. Další šance obou mužstev končily na tyčích nebo mimo branku. Vyrovnáno bylo až v 73. minutě po ráně Hadriky. Dvě minuty před koncem domácí dokonali obrat a v samém závěru stihli přidat ještě jeden gól navrch.

Podle hostujícího sekretáře Jaroslava Urbánka podala kombinovaná sestava na hřišti jednoho z favoritů skupiny bojovný výkon, úplně odlišný od minulého zápasu. „Od zisku bodu nás dělily pouze tři minuty. Domácí měli skoro celý zápas převahu, ale ještě v 70. minutě jsme vedli. Škoda, že jsme nedokázali proměnit některou z dalších šancí. Dvoubrankového vedení by už tak dost nervózní domácí rozdýchávali ještě hůř. Jejich převaha postupně narůstala a ke konci jsme se už jen bránili. Měli jsme i štěstí, náš brankář předvedl několik pěkných zákroků a měl i dobře postavené tyče. V závěru jsme se pod tlakem soupeře dopustili chyb a soupeř je potrestal. Prohráli jsme čestně se soupeřem, který by měl jednoznačně postoupit.“

Slaný – Řepín 3:1 (0:1)
Branky: 73. Hadrika, 88. Hafenrichter, 90. Volf - 24. Štrupl. Rozhodčí: Chovanec. Řepín: Peřestý – Slepička (68. Štrombach), Ondráček, Vaněček, Vortel - Bláha (74. Černý), Prejza, Kratochvíl, Salač - Štrupl, Paloušek.

zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/repin-prisel-o-body-az-v-zaveru20090921.html