Tišice – Řepín 1:2 (1:2) - I.B třída (2009/10)

01.05.2010 21:30

Derby v Tišicích rozhodla penalta

 

Mělnicko - Prvomájový víkend v krajské I. B třídě měl na pořadu hned dvě okresní derby. V tom sobotním rozhodla o vítězství Řepína, podle domácích přísná, podle hostů jednoznačná penalta.

Úvodní gól zápasu dal hostující Dvořák, který se ve vápně pěkně uvolnil a přesně zacílil. O dvě minuty později vystřelil domácí Karlík, těsně před gólmanem Štruplem míč lehce tečoval Tomáš Prejzek a domácí se radovali z vyrovnání. Na konci první půlhodiny hry po souboji Březiny s Dvořákem v pokutovém území domácích odpískal sudí pokutový kop, který hostující Dvořák proměnil ve vítězný gól.

„Nebudu se k tomu vůbec vyjadřovat, není k čemu. Proti Řepínu je to pořád stejné. Už po půl hodině měli tři naši obránci žlutou kartu,“ zlobil se domácí asistent trenéra Antonín Kravcov, který nakonec dodal: „Měli jsme více ze hry, ale opravdových šancí bylo poskrovnu. V prvním poločasu sudí daroval hostům penaltu, která rozhodla o výsledku zápasu. Druhá půle už byla o ničem. Hosté v sedmi bránili a pouze odkopávali míče. My jsme se nedokázali prosadit.“

„Podali jsme opět dobrý výkon. Dobře hrála především celá obrana, která soupeře do žádných větších šancí nepustila. Tišicím hodně chyběl obránce Brodský. Oba naše góly padly po soubojích Březiny s Dvořákem, ve kterých byl náš hráč úspěšnější. Penalta byla jasná. Bylo to jasné držení,“ řekl po zápase řepínský sekretář Jaroslav Urbánek.

Tišice – Řepín 1:2 (1:2)
Branky: 17. T. Prejzek – 15. a 31. z PK Dvořák. Rozhodčí: Kočárek. ŽK: 3:4. Diváci: 80. Tišice: Karda – Holomek – Březina, Svoboda, Štráchal – K. Temiak, K. Prejzek (84. Vítovec), Karlík, L. Temiak (80. Kaňovský) – Langmajer, T. Prejzek (66. Krupička). Řepín: L. Štrupl – Slepička, Šplíchal, Vaněček, Kinzl – Frič, Brejša, Prejza, Kratochvíl (63. Horník) – Dvořák (88. Bláha), Kábrt.

zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/derby-v-tisicich-rozhodla-penalta20100501.html