Veltrusy – Řepín 1:1 (1:1) - I.B třída (2009/10)

16.05.2010 23:20

Řepín vyválčil ve Veltrusech pouze bod

Mělnicko - Okresním zástupcům ve fotbalové I. B. třídě se o víkendu příliš nedařilo. Sobotní výhru Záryb nad Vysokoune napodobil dokonce ani Řepín hostující na hřišti posledních Veltrus.

Naopak bodovaly poslední Veltrusy v nepříliš pohledném utkání s Řepínem. A nechybělo moc, aby favorizovaní hosté odjeli s prázdnou. Oba góly padly už v prvním poločase.

Po půlhodině hry přivedl domácí do vedení Melišík po přesném přehození hostujícího gólmana. Několik minut před přestávkou se ale domácí obrana nevyvarovala hrubky, kterou potrestal vyrovnávajícím gólem řepínský Brejša. Dvě velké šance hostujícího Zbyňka Štrupla z prvního poločasu imožnost domácího Štofla v závěru zůstalybez využití.

„K utkání jsme nastupovali s torzem kádru, když nám museli vypomoci tři hráči z béčka. Kupodivu se nám ale i ve slátané sestavě docela dařilo. Myslím, že jsme byli trochu lepším mužstvem. Mohli jsme i zvítězit,“ řekl po utkání domácí trenér Jiří Mika.

Veltrusy – Řepín 1:1 (1:1)

Branky: 30. Melišík – 41. Brejša. Rozhodčí: Salač. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Veltrusy: Nádeník – M. Kopecký – Husák, Matějík, Pech – Bitner, Bulva (85. Blahoš), Melišík, Veselý – Štofl, Saudský. Řepín: L. Štrupl - Slepička, Vaněček, Šplíchal, Bláha - Kinzl (73. Goldstein), Brejša, Kábrt, Frič - Dvořák, Z. Štrupl (78. Karabáček).

Lužec – Velvary 0:3 (0:1) Rozhodčí: Reiprich. Lužec: Jakeš – Wolf, Hrdlík, Rybář, Špánek – Levý (70. Hrdlička), D. Tauchman, M. Tauchman, J. Kučaba – Merta, Roučka.