Velvary – Řepín 5:3 (1:1) - I.B třída (2009/10)

03.10.2009 21:16

Hattrick Vaněčka na body nestačil

Velvary - V B-třídním utkání mezi fotbalisty Velvar a Řepína se hned dvěma hráčům povedlo nastřílet hattrick. Narozdíl od hostujícího stopera Libora Vaněčka se ale domácí exligová posila Marek Mucha radovala i z bodů (5:3).

Mucha otevřel skóre už v 6. minutě. Majtaník pak sice vychytal sólo Palouška, nicméně za minutu už inkasoval. Po rohu Jurčovského si naběhl na bližší tyč Vaněček a nádherně vyrovnal.

Další branky padaly až po změně stran, také proto, že Mucha při penaltě nepochodil u Boreckého. A hostující gólman obstál i při dalších šancích. Nástup do druhé půle hostům nevyšel a domácí odskočili o dva góly. Zápas ještě zdramatizoval Vaněček, jenž opět po rohu v 58. minutě snížil, ale zakrátko měly Velvary zásluhou parádní rány z kopačky Muchy dvougólový náskok zpět.

V závěru se skóre ještě kosmeticky změnilo na obou stranách. Domácím pomohlo k páté brance sluníčko, Borecký totiž ve světle míč neviděl. Dvě minuty před koncem dostali hosté výhodu pokutového kopu a Vaněček z něj završil svůj hattrick i celkové skóre.

Velvary – Řepín 5:3 (1:1)

Branky: 6., 47. a 60. Mucha, 58. Vošmera, 86. Bečvář – 13., 58. a 88. Vaněček (třetí z PK). Rozhodčí: Němeček. Řepín: Borecký - Slepička (81. Škoda), Ondráček, Vaněček, Šplíchal - Prejza, Jurčovský, Kratochví (70. Vortel), Brejša (46. Dvořák) - Paloušek, Štrupl.