VYSOKÁ – ŘEPÍN 2:1 (0:1) - I.B třída 2012/13

10.04.2013 12:23

Bratrovražedný boj ve Vysoké. Body bral domácí kapitán

Vysoká – Po podzimním souboji bratrů Skopkových postavil úterní dohrávaný odvetný duel krajské I. B třídy mezi fotbalisty Vysoké a Řepína proti sobě další sourozeneckou dvojici.

…a o více než deset let mladší Aleš v bráně Řepína musel se svými spoluhráči polknout porážku.Oběma týmům šlo po krajně nevyvedeném úvodním představení, které oba shodně prohrály o pět gólů, o jarní restart. Ten se ve spíše průměrné podívané povedl domácím, přestože na přestávku odcházeli s vedoucím gólem v zádech v tabulce o dost lépe postavení hosté z Řepína.

„K prvnímu poločasu jsme přistoupili hrozně," měl svým svěřencům o přestávce co říci domácí trenér Václav Řízek a zdaleka nešlo jen o vedoucí branku, pro kterou si po necelých dvaceti minutách svým důrazem došel hostující Radek Černý.

Domácí pak sice zvýšili úsilí, jejich snažení se ale dočkalo odměny až po změně stran. Téměř ihned po návratu z kabin zakončil svůj výpad po křídle gólovou střelou Michael Pražák, dvacet minut před koncem překlopil tři body na domácí stranu snadným doklepnutím Jiří Trutnovský.

Domácí pak ještě pohrdli několika možnostmi na pojistku, když zejména Rolencovi nebyl v úterý gól souzen, a museli se nakonec o těsný náskok obávat až do konce. Jenže řepínským útočným akcím – snad jen s výjimkou bomby Jurčovského, která pořádně natáhla Chaloupku, už ve druhém poločase chyběl důraz v zakončení, a tak tři body zůstaly doma.

VYSOKÁ – ŘEPÍN 2:1 (0:1)
Branky: 47. Pražák, 71. Trutnovský – 18. Černý. Rozhodčí: Kabyl. ŽK: 2:1. Diváci: 100.
Vysoká: Chaloupka – L. Fidrant (85. Finkous), M. Skopka, Volf, Sankot – Temiak, Vavřina, Míč, Pražák – Trutnovský (90. M. Štolba), Rolenc (90. Pešan).
Řepín: A. Fidrant – Šonský, Horník, Wurm, Slepička – Ryba, Jurčovský, Kratochvíl, Štrombach – Paloušek, Černý.