Vysoká – Řepín 2:2 (0:1) I.B třída (2011/12)

29.08.2011 09:12

Vysoká vstala z mrtvých

Vysoká – Také druhé okresní derby ve fotbalové I. B třídě mezi Vysokou a Řepínem skončilo remízou (2:2).

Ve velice průměrném prvním poločase zaujala pouze nastřelená tyč domácím Rolencem ve 32. minutě a gólová hlavička Vaněčka o šest minut později. Těsně před přestávkou navíc orazítkoval břevno také hostující Prejza.

Než se stačili domácí ve druhé půli rozkoukat, inkasovali podruhé. Domácí obrana nezachytila na půlící čáře Aleše Kratochvíla a ten v sólu mezi domácími obránci trefil přesně – 0:2.

Hostující Černý měl o chvilku později velkou šanci rozhodnout, ale mířil vedle. V závěrečné čtvrthodině pak hosté vyrobili dvě hrubky, které domácí střelec Rolenc nekompromisně trestal.

Spokojenější s bodem tak jsou samozřejmě domácí, což potvrdil i trenér Václav Řízek: „Myslím, že prohrát dvougólovým rozdílem by bylo kruté. Remíza je spravedlivější. Před zápasem jsme chtěli vyhrát, ale vzhledem k jeho průběhu je získaný bod zlatý. Soupeř hrál důrazně v obraně, což nám dělalo velké problémy.“

Řepínský Miroslav Vlk se zlobil na své svěřence, že neudrželi slibný náskok. „Vést čtvrt hodiny před koncem a získat jen bod, to by se stávat nemělo. Jsem hodně zklamán. Vůbec jsme neměli připustit, aby se domácí dostali do šancí. Navíc utkání nevyšlo ani gólmanovi, který má prsty ve vyrovnávajícím gólu. Důležitým momentem byla šance Černého za stavu 2:0. Kdyby ji proměnil, nebylo co řešit.“

Vysoká – Řepín 2:2 (0:1)
Branky: 79. a 82. Rolenc – 38. Vaněček, 50. A. Kratochvíl. Rozhodčí: Šulcová. ŽK: 3:1. Diváci: 150.
Vysoká: Chaloupka – M. Skopka – Zárybnický, L. Fidrant (59. Zeman), M. Štolba – D. Řízek, Trutnovský, Vála, Voleman – T. Skopka (62. Štauber), Rolenc.
Řepín: L. Štrupl – Merz, Horník, L. Vaněček, Bláha – Paloušek, Prejza, A. Kratochvíl, Salač (83. D. Kratochvíl) – Černý, D. Dvořák (65. Z. Štrupl).