Záryby – Řepín 0:2 (0:1) - I.B třída (2009/10)

15.11.2009 22:05

Řepín v Zárybech ukázal, že umí i venku

Záryby /FOTOGALERIE/ - Fotbalisté Řepína v okresním derby v Zárybech poprvé v sezoně uhájili čisté konto a hned z toho byla i první výhra na hřištích soupeřů. Dvěma góly se o ni postaral Zbyněk Štrupl. Zárybští doma nevyhráli už počtvrté v řadě.

Záryby byly v úvodu aktivnější. Nejprve Schütz mířil v dobré pozici hlavou nad. Poté Krajíček nadvakrát nepřekonal Boreckého. Řepín se zahříval pozvolna. Střelu Kratochvíla zastavila tyč domácí branky a hlavičku Palouška reflexivně zneškodnil veterán mezi tyčemi Amler.Skóre se poprvé hýbalo po půl hodině hry, když po přihrávce Brejši otevřel skóre Štrupl. V úvodu druhé půle přidal stejný hráč střelou k tyči druhý gól. Domácí hru otevřeli a hosté začali spoléhat na nebezpečné brejky. Brankář Amler se vyznamenal proti nájezdům Brejši a Prejzy. Záryby měly v závěru drtivý tlak, ale obrana hostí na čele s brankářem Boreckým odolala.

Důležitým vítězstvím se hosté posunuli do klidnějších pater tabulky, osmnáctibodový zisk je řadí na úroveň šestého místa. Zárybští zůstávají na dvanácti bodech a jsou jedenáctí.

Záryby – Řepín 0:2 (0:1)
Branky: 32. a 61. Štrupl. Rozhodčí: Neuman. Diváci: 50.
Záryby: Amler – Dohnal, Dušička, Hallík, V. Valentin – Chasa, Dušička, Mikšovský, Sedláček (70. Záhora) – Fr. Valentin, Krajíček (76. Blanár).
Řepín: Borecký – Slepička, Ondráček, Vaněček, Šplíchal – Paloušek, Prejza, Jurčovský (66. Vortel), Kratochvíl (83. R. Černý) – Brejša, Štrupl (90. Štrombach).

zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/repin-v-zarybech-ukazal-ze-umi-i-venku20091115.html