Záryby – Řepín 0:3 (0:1) - I.B třída (2008/09), video

04.05.2009 12:55

Řepín znovu nahradil domácí ztrátu

Hostující Řepín stejně jako před dvěma týdny v Tišicích vynahradil domácí porážku a znovu se posune v tabulce o nějaké patro výš. O góly vítězů se podělili oba útočníci - Štrupl s Dvořákem.

Obě mužstva vstoupila do utkání aktivně a vypracovala si několik šancí. Už po pěti minutách našel prudký centr Rady v pokutovém území Dvořáka, který s přispěním domácího Hallíka poslal hosty do vedení. Největší příležitost domácích měl v závěru první půle Dušička, ale míč putující do sítě stačil na poslední chvíli vykopnout stoper Ondráček. Necelou minutu po změně stran sice rozvlnil hostující síť zárybský František Valentin, jenže radost z vyrovnání Zárybským zkazil zvednutý praporek pomezního.

A tak udeřilo na druhé straně. Z rychlého protiútoku si Štrupl vyměnil míč s Dvořákem a střelou z voleje zvýšil na 2:0. I když se pak hrálo převážně na polovině Řepína, do vyložené šance se domácí nedostali. Řepín hrál v obraně zodpovědně a spoléhal na smrtící brejky. Z jednoho takového přidal definitivní tečku Štrupl. To už Záryby hrály o desíti. Za protesty byl po druhé žluté kartě vyloučen Babovák.

Očima trenérů


Jan Hanuš, trenér Záryb: „Od Řepína jsme dostali pořádnou lekci z produktivity při zakončení. Výsledek je pro nás velmi krutý. Složitě poslepovaný tým sice měl opticky více ze hry, ale hraje se na góly. Už se nebudu vymlouvat, že stále hrajeme bez čtyř hráčů, nehráli jsme vůbec špatně, ale finální přihrávka a důrazné zakončení chybělo. Hosté vstřelili šťastný první gól a pak hráli velice chytře. Ze čtyř střel dali tři góly. Každý zápas je jiný.“

Jaroslav Urbánek, sekretář Řepína: „Hodně nám pomohla branka z páté minuty. Domácí se sice snažili, ale ztroskotávali na naší dobré obraně a brankáři, vyloženou šanci neměli. Domácí mě zklamali, na podzim u nás hráli mnohem lépe. Dnes se mi líbil pouze Valentin a Dušička. Na zárybském hřišti, nejhorším z celé skupiny B, se fotbal moc hrát nedá. Domácí to dobře ví, a tak se o to ani nesnaží. Hrají jednoduše vše rychle dopředu. Je to hodně o soubojích a disciplíně. A to jsme dnes zvládli. Potěšila dobrá souhra našich útočníků a nula na kontě obdržených branek. Pochvalu za výkon ale zaslouží celé mužstvo.“


Záryby – Řepín 0:3 (0:1)
Branky: 49. a 84. Štrupl, 5. Dvořák. Rozhodčí: Smolka. ŽK: 4:1. ČK: 76. Babovák (Zár.) Diváci: 40.
Záryby: Kvasnička – Merta, Brůžek, Hallík, Janovec (46. Krajíček) – Urban (87. Driml), Mikšovský, Dušička, Fr. Valentin – Babovák, Záhora.
Řepín: Peřestý – Slepička, Vaněček, Ondráček, Kinzl – Rada, Jurčovský, Prejza (89. Kraus), Paloušek (83. A. Kratochvíl) – Dvořák, Štrupl.

zdroj: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/obrazem-repin-opet-nahradil-doma-poztracene-body.html

video