Zemětřesení v Řepíně. Na scénu se vrací trenér Strnad

07.04.2014 10:27
Řepín – Doslova zemětřesení nastalo v současných dnech ve fotbalovém klubu Řepín.

Trenérský post opustil podle svého přání Ladislav Werner, kterého nahradil Jaroslav Strnad. Navíc bude celek ze severní výspy Mělnicka postrádat v dalších bojích v I. B třídě dva hráče, kteří se v uplynulých letech stali doslova „ikonami" místního týmu. Fotbalové cesty bratrů Štruplových se rozdělily. Zatímco útočník Zbyněk bude hostovat ve Velkém Borku, brankář Luděk zamířil do vyšší soutěže – už o víkendu může hájit branku přeborových Semic.

Svou hráčskou kariéru si Ladislav Werner vyzkoušel na Řepíně už v roce 2010. Po dvouleté pauze se sem v roce 2012 vrátil jako trenér po odstoupivším Miroslavu Vlkovi. Jeden a půl sezony se celkem bez problémů vyrovnával s nástrahami trenérské, později i hráčské pozice. Jenže…

„Už letos v zimě jsem neskrýval své rozhodnutí opustit řepínský trenérský post," na rovinu přiznal dosavadní hrající kouč Ladislav Werner. „Výbor mi vyšel vstříc a minulý týden oslovil trenéra Jaroslava Strnada. Na Řepíně zůstávám dál, nyní už jen v roli hráče. Kdo to nezkusil, asi nepochopí, co to je skloubit hráčskou pozici s trenérskou. Snažil jsem se být s celým týmem spíše kamarád, ale asi to nebylo nejlepší řešení. Nový trenér se bude muset rychle seznámit se situací, která je na Řepíně trochu specifická. Ale myslím, že je zkušený a poradí si."

celý článek: https://melnicky.denik.cz/fotbal_region/zemetreseni-v-repine-na-scenu-se-vraci-trener-strnad-20140404.html